Apie mus

Viešoji įstaiga Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stotis yra Lietuvos nacionalinei sveikatos sistemai priklausanti ne pelno siekianti įstaiga. Ji teikia būtinąją medicinos pagalbą ūmiai susirgus, įvykus nelaimingiems atsitikimams ar esant gyvybei gresiančioms būklėms bei perveža pacientus į gydymo įstaigas.

Pagrindinis įstaigos tikslas – laiku ir kokybiškai teikti skubią būtinąją medicinos pagalbą nelaimingo atsitikimo ar ūmios ligos ištiktiems Alytaus miesto bei Alytaus ir Lazdijų rajonų gyventojams. Gerinant paslaugų kokybę, įstaigoje nuolat atnaujinamos medicininė įranga ir transporto priemonės, gerinamos darbo sąlygos, keliama darbuotojų profesinė kvalifikacija.

Viešoji įstaiga Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stotis paslaugas teikia jau 71 metai. Šiuo metu įstaigoje dirba 32 skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistai, 6 paramedikai, 7 paramedikai-vairuotojai ir 29 GMP vairuotojai. Kasdien Alytuje budi 5 greitosios medicinos pagalbos ekipažai, Lazdijuose – 2 ekipažai. Automobiliuose yra visa reikalinga medicininė aparatūra ir priemonės, būtinos teikiant medicininę pagalbą, radijo ryšio priemonės, kompiuterizuotas ryšys su dispečerinių tarnyba.

PAGALBOS IŠKVIETIMAS:
Bendrasis pagalbos centras – 112
Medicininė informacija ir konsultacija – 113

     

Skubi būtinoji medicinos pagalba nemokamai teikiama visiems Alytaus miesto, Alytaus ir Lazdijų rajonų gyventojams ištisą parą darbo, švenčių ir poilsio dienomis. Iškviesti medikai vyksta į pacientų namus, darbovietes, ugdymo įstaigas, viešąsias vietas ir teikia paslaugas pacientams, neatsižvelgdami į tai, ar jie apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu ir kur jie yra deklaravę gyvenamąją vietą.

Pagal iš anksto pateiktą prašymą VšĮ Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stoties ekipažai gali budėti įvairiuose masiniuose renginiuose, organizuojamose šventėse ir sportinėse varžybose.

 

Greitosios medicinos pagalbos tarnyba

Alytaus teritorinis skyrius

Adresas: Ligoninės g. 12, 62114 Alytus, Lietuva

Darbo laikas: I –IV 08:00 –17:00, V 08:00 –15:45
Pietų pertrauka 12:00 –12:45

Telefonas / faksas: (8 315) 74747

El. paštas: alytus@greitojipagalba.lt