Medicinos darbuotojų diena

Minint Medicinos darbuotojų dieną – mero Algirdo Vrubliausko padėkos ir dovanos

 

Balandžio 27-oji –  Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Kadangi dėl COVID-19 pandemijos šventinių renginių organizuoti negalima, medikai jau antri metai savo dieną mini karantino sąlygomis.

Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stoties direktorė Jolita Gruzinskienė pasveikino įstaigos darbuotojus su profesine švente, padėkojo už kilnų ir atsakingą darbą, suteiktą viltį ir kiekvieną išsaugotą gyvybę. Ji palinkėjo išlikti stipriems šiuo nelengvu pandeminiu laikotarpiu ir įteikė Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko padėkas su dovanomis – šiltais vilnoniais pledais – keturiems įstaigos darbuotojams. GMP vairuotojas-pagalbinis darbuotojas  Vidminas Kudrevičius buvo apdovanotas už pareigingumą, ilgametį sąžiningą darbą gelbstint pacientų gyvybes, nuoširdžią pagalbą medikams reanimuojant ligonius. Slaugos specialistei Danguolei Abramavičienei dovana ir padėka buvo įteiktos už ilgametį sąžiningą, kruopštų darbą, nuoširdžią pagalbą įstaigos personalui ir pacientams. Slaugos specialistė Izolda Jančiukienė gavo dovaną ir padėką už ilgametį sąžiningą darbą, sklandų greitosios medicinos pagalbos brigadų darbo organizavimą Lazdijų rajone, svarų indėlį telkiant darbuotojus ypatingomis COVID-19 pandemijos sąlygomis. Asmeninio jubiliejaus proga GMP vairuotojui-pagalbiniam darbuotojui Linui Stanioniui direktorė perdavė mero dovaną ir padėką už ilgametį sąžiningą ir kruopštų darbą, pareigingumą, nuoširdžią pagalbą kolektyvui.

 

Meras A. Vrubliauskas visus medicinos darbuotojus su profesine švente pasveikino virtualiai. ,,Profesinės šventės proga linkiu jums žmonių dėkingumo, linkiu nepavargti, nesusirgti, būti laimingiems. Sėkmės jūsų šeimoms, o širdyse – vietos džiaugsmui. Būkite stiprūs ir sveiki!” – linkėjo A. Vrubliauskas.

Muzikinį sveikinimą Alytaus rajono medikams socialiniame tinkle „Facebook“ paskyrė ir populiarios  grupės „Patruliai“ nariai Algis Radzevičius bei Juozas Butnorius. Jie įrašė šiltą sveikinimą ir gyvai atliko dainą „Vyšnių sodai“.

Alytaus apskrities policijos komisariato atstovai taip pat pasveikino VšĮ Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojus, kaip dėkingumo ženklą padovanojo kambarinį augalą.

 

 

VšĮ Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stoties informacija

 

Viešoji įstaiga Alytaus rajono
savivaldybės greitosios
medicinos pagalbos stotis

Adresas: Ligoninės g. 12, 62114 Alytus, Lietuva

Darbo laikas: I –IV 08:00 –17:00, V 08:00 –15:45
Pietų pertrauka 12:00 –12:45

Telefonas / faksas: (8 315) 74747

El. paštas: alytausgmp@alytausgmp.lt